Цього вечора приміщення Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради перетворилася на простір творчості, натхнення та яскравих емоцій. Глядачі мали змогу побачити різноманітні танцювальні постановки, над якими вихованці колективу працювали протягом року.


Юні артисти вкотре продемонстрували свою майстерність, артистизм і любов до танцю під керівництвом Ірини Домащенко та Олена Хохол. Кожен номер супроводжувався щирими оплесками, а в залі панувала особлива атмосфера радості та підтримки.


Не приховували емоцій і батьки вихованців, які з гордістю спостерігали за виступами своїх дітей та щедро дарували їм овації.
Концерт став справжнім святом творчості, яке об’єднало дітей, педагогів і родини навколо мистецтва танцю.


У колективі дякують усім, хто долучився до організації заходу та підтримує юних талантів. Особливі слова вдячності лунали батькам вихованців за довіру, підтримку та віру в успіх своїх дітей.



Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.