Благоустрій, Новини, Суспільство

Ініціативні мешканці шосткинської багатоповерхівки за грантові кошти придбали контейнери для сортування сміття

Єдина у Шостці багатоповерхівка, де мешканці ось вже другий рік сортують сміття і виручені кошти від його здачі спрямовують на благоустрій двору, продовжують рух в своїх еко-починаннях.

Екоактивісти двору взяли участь у грантовій програмі від @redcrossukraine@redcross_sumy , за фінансової підтримки шведського Червоного Хреста. Як пояснив один з організаторів цього руху, Олексій Ліфіренко, дана програма проводилась для підтримки місцевих домогосподарств. “Дуже дякуємо за підтримку і фінансування нашої ідеї”, – зазначає пан Олексій.

Варто зазначити, що сортування побутових відходів у багатоповерхівці відбувається без спеціальних контейнерів для їх збору. 

За грантові кошти ініціативні шосткинці придбали контейнери для роздільного збору сміття з подальшим сортуванням та здачею на переробку. Як зазначають екоактивісти, всі контейнери планується розмістити у кожному під’їзді багатоповерхівки. Адже зараз там стоять картонні коробки, куди мешканці будинку скидують алюмінієві банки, пляшки з під пива та спиртних напоїв, ПЕТ пляшки тощо.

Для зручнішого сортування, кожний контейнер має свій колір для певного виду вторсировини зі спеціальною наклейкою, де буде вказано, який саме вид сміття потрібно опускати до нього. Організатори еко-активностей двору вважають, що спеціальні контейнери нададуть естетичний вигляд у місцях їх розміщення, замість коробок, які зараз, та полегшить процес сортування.

“Цією ідею ми хочемо збільшити процент сміття, яке піде у переробку, а не на смітник”- наголошує координатор ініціативної групи двору Олексій Ліфіренко.

Коментувати