Народний депутат Ігор Молоток написав на своїй сторінці Фейсбук, що День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для нього тісно пов’язаний з особистим, з його родиною.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441458553_2723983901090903_7398652470862603309_n-1024x699.jpg)
Троє дідів пана Ігоря – фронтовики. Їм довелося бути в самому горнилі ІІ Світової війни. Вони вистояли та перемогли.
“Петро, Трофим і Василь Молотки – мої діди, захищаючи рідну землю, вони опинились у пеклі бойових дій, вистояли та здобули перемогу. І сьогодні на таких людях, які горою стоять за рідних, які боронять свої міста та села, тримається фронт. Пам’ятаємо, перемагаємо!”, – йдеться у дописі Ігоря Молотка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441525555_2723984004424226_5928265715963104631_n-1-761x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441711486_2723983977757562_4750766737777371139_n-1-781x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442384011_2723983954424231_7713061707439200172_n-1-773x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.