Як сьогодні повідомляв сайт Shostka-News, на центральній вулиці міста, Свободи, проводилася обрізка дерев. Компанію, яка цим займалася, замовили і профінансували колектив Салону краси.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-23_17-40-38-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-23_17-41-31-1024x768.jpg)
Цікаво, що приватне підприємство, яке проводить обрізку дерев, має не тільки спеціальний автомобіль для виконання робіт, а й подрібнювач гілок. Після того, як обрізане гілля складене у купу, його тут же починають подрібнювати і пакувати у мішки. Таким чином і дерева обрізані, і відходи деревини перетворюються в альтернативне паливо, а ще й місце обрізки охайно прибране.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.