Події, Суспільство

Як правильно підбирати матраци? Barin House нагадує про основні моменти

Повноцінний відпочинок вночі – це ваше самопочуття. Ви маєте висипатися, щоб почуватися бадьорими й енергійними. Для цього потрібно дотримуватися режиму дня. А ще впевнитися в тому, що основа, на якій спите, відповідає усім стандартам якості.

Серед представленого асортименту https://barin.ua/matrasy/ ви зможете без проблем підібрати матраци, на яких зможете зручно відпочивати. Для цього тільки потрібно заздалегідь скласти список з певними вимогами, про які нагадає Barin House для полегшення вибору.

Що варто врахувати під час пошуку?

На перший погляд здається, що усі основи для спального місця виглядають однаковими. Зрозуміло, що це зовсім не так. Вони відрізняються між собою багатьма характеристиками.

Ваше завдання – чітко визначитися з цими моментами, щоб потім не шкодувати про своє рішення:

  • Відповідна жорсткість. Вік, вага та зріст – багато хто звертає увагу саме на ці моменти. Також не варто забувати про наявні проблеми з хребтом. А ще врахуйте, як ви любите спати. Наприклад, на спині, животі чи на боці.
  • Зручна зональність. Від цього пункту теж залежить, наскільки комфортно вам буде відпочивати. Мінімум тут може бути 3 зони. Зручнішими вважаються моделі на 5 зон. Також ви можете знайти на 6 чи 7 зон. Добре подумайте, що найкраще для вас підходять.
  • Використані матеріали для наповнення. Більшість звертає увагу на пружинні моделі. Якщо плануєте користуватися матрацом довгий період, то моделі з незалежним пружинним блоком найкраще підходять. Вони дозволяють рівномірно розподіляти навантаження. Що стосується блока з залежними пружинами, то вони дещо поступаються за характеристиками. Також тут присутні інші матеріали. Бажано, щоб вони були натурального походження.
  • Одно чи двосторонні моделі. Якщо є така можливість, то віддавайте перевагу матрацам, які час від часу можна перевертати. Це дозволить продовжити термін експлуатації спального місця.
  • Цікавтеся чохлами. Бажано, щоб вони були знімними. Це значно спрощує догляд за ними. Ви можете їх за потреби випрати чи навіть замінити. Якщо говорити про матеріали, то віддавайте перевагу натуральним. Вони довго прослужать, безпечні та невибагливі у догляді.

Продумавши основні моменти, без проблем розберетеся в представленому асортименті. Завдяки підказкам від Barin House ви зможете підібрати матрац, який довго прослужить і забезпечить комфортний відпочинок на тривалий період.

Коментувати