Відео, Влада, Новини, Офіційно, Суспільство

Як оновити дані у застосунку “Резерв+” для військовозобов’язаних, призивників та резервистів (+відео)

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Чоловікам віком 18-60 років дають 60 днів на оновлення облікових даних. Крайній термін – 16 липня.

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом, зазначають у Міністерстві оборони України.

Оновити дані можна будь-яким із наступних зручних для вас способів:

  • Онлайн – через застосунок Резерв+. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних.

Після оновлення даних у застосунку ви зможете побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе.

  • Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Якщо будете оновлювати дані через ТЦК, окрім самого витягу з реєстру, ви також отримаєте відповідну відмітку у військовий квиток.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Як працює застосунок Резерв+ Міноборони роз’яснило у відео

Коментувати