Щодня у Волонтерському Центрі «Шостка-Добро» кипить робота. Тут волонтери виготовляють для українських воїнів необхідні для фронту речі та приладдя, готують до відправки на передову та у шпиталі посилки, а ще – приймають від людей допомогу.
Що саме мешканці Шосткинської громади передають нашим захисникам – бачила знімальна група ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.