366 днів повномасштабної війни змінили українське суспільство назавжди. Тепер все однозначно і кожний чітко усвідомлює, хто такий ворог. Шосткинщина як і вся Україна платить високу ціну за те, щоб видавлювати цю пошесть з нашої землі. Ми дізнались що таке блекаут, «Пункти Незламності», опанували генератори і майже всі стали волонтерити чи донарити на ЗСУ.
Про рік незламності розкажуть самі шосткинці – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.