Від початку воєнних дій та дотепер тричі на день, а також у вихідні Шосткинський відділ ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» здійснює моніторинг гамма-випромінювання.На 04.07.2022 рівень зовнішнього гамма – випромінювання по м.Шостка становить 0,11-0,12 мкЗв/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області (0,20 мкЗв/год).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/279732495_1586779885051528_7467266820242458337_n-600x300-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.