Напередодні Всесвітнього дня здоров’я у Борзні пройшов міжобласний турнір з легкоатлетичного триборства “Стань в ряди олімпійців”. В змаганнях з бігу та і стрибків взяли участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Шостки, Борзни, Бахмача та Конотопу.
Спортсмени Шосткинської «Барси» КДЮСШ посіли 9 призових місць.
І місця – Каміла Костюченко, Вікторія Парасочка; ІІ місця – Даніїл Білоус, Владислав Кудрявцев, Олександра Северенюк; ІІІ місця – Ольга Нечуєва, Поліна Великоконь, Тимофій Залозний. У естафеті 4×100 м наша команда посіла І місце (Ольга Нечуєва, Артем Бражников, Каміла Костюченко, Владислав Кудрявцев).Тренували легкоатлетів – Інна та Олександр Терехи.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.