60 років тому у Шостці була створена “Недільна школа шашок”. На знак ювілейної річниці, у неділю, 14 квітня відбувся дитячий турнір з шашок-64. Всього в змаганнях взяли участь 23 юних шашкіста. Про це повідомляє Центральна дитяча бібліотека.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438083083_820055273502002_2649639058738883500_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438092696_820055126835350_5874847137261932401_n-1024x725.jpg)
Змагання проходили в трьох вікових групах. Окремо серед хлопців та дівчат.
Переможцями у старшій віковій групі (11 років та старші) серед хлопців стали: 1 місце – Кирило Антонян (школа №5), 2 місце – Роман Капков (школа №1), 3 місце – Даніїл Ковбаса (школа-ліцей №2).
У старшій віковій групі серед дівчат: 1 місце – Ксенія Бежевець (школа-ліцей №2), 2 місце – Дар’я Саєнкова (ШФК), 3 місце – Варвара Ліфиренко (школа №1)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437408932_820055180168678_6595130145843735099_n-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437562223_820055930168603_1458843749032035372_n-2-1024x768.jpg)
Призові місця у середній віковій групі (8-10 років) серед хлопців посіли : 1 місце – Гліб Ждаміров (школа №5), 2 місце – Іван Калінін (школа №6), 3 місце – Матвій Солоха (школа-ліцей №2)
Місця у середній віковій групі серед дівчат розподілилися таким чином: 1 місце – Діана Черкай (школа №9), 2 місце – Марія Приходько (школа №7), 3 місце – Олександра Карабут (школа №13)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437719514_820056260168570_8983216644544714637_n-2-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438094174_820056853501844_4959033376242558155_n-1024x768.jpg)
Переможцями у молодшій групі (до 8 років) серед хлопців стали: 1 місце – Дарій Захаров (школа-ліцей №2), 2 місце – Матвій Капков (школа №1), 3 місце – Тимур Карабут (школа №13)
У молодшій віковій групі серед дівчат визначена одна переможниця – Валерія Спановська (школа №9) – 1 місце.
Всі призери нагороджені грамотами медалями та солодощами від міського голови.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438098390_820057050168491_4487371622760270331_n-2-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.