Одразу у двох конкурсах здобула перемогу вихованка гуртка “Акварель” Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості “Орлятко” – Кіра ПИЩИК.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441288048_980407870333792_2178836387407150083_n.jpg)
У квітні відбувся ІІ Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв “Дивограй”, Кіра стала Лауреатом І ступеня.
Також у квітні пройшов Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв “Весняна феєрія талантів”, в якому юна художниця стала також Лауреатом І ступеня. Її керівник Надія АЛПАНОВА радіє успіхам своєї учениці. І бажає їй подальших творчих успіхів і перемог.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.