У березні в Києві пройшов Міжнародний мистецький конкурс “Наша зоряна весна”, в якому взяла участь учениця Шосткинської дитячої музичної школи №2 Софія Кулакова.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434950235_2095562667482023_160230606025635705_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434950920_2095562697482020_6483390728695892306_n.jpg)
Юна скрипалька старовинну французську пісеньку в обробці Ж.Векерлена. За результатами конкурсу, у третій віковій категорії, Софія виборола Диплом ІІ премії.
Викладач – Ольга Гребенник, концертмейстер – Алла Блінова.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.