Шосткинська зірочка Єлизавета Пурис знову перемогла у двох конкурсах.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439018272_2107549932949963_6288656890527136322_n.jpg)
Юна піаністка виборола перемогу на ХІІ Міжнародному двотуровому учнівському та студентському конкурсі музичного мистецтва “Київський колорит” (м.Київ) та ІVВсеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців української інструментальної музики ім.Германа Жуковського (м.Київ-Рівне-Радилів).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439051326_2107549956283294_8111144111731268069_n-726x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439678652_2107549979616625_7741969434666635678_n-711x1024.jpg)
Бажаємо Єлизаветі та її викладачу Вирозуб Інні Іванівні невичерпної творчості та подальших підкорень вершин музичного олімпу.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.