Кутенко Сергій Васильович народився 24 лютого 1977 року в с. Вороніж. Закінчив школу І-ІІІ ступенів ім. П. Куліша. З дитинства хлопчик ріс допитливим, серйозним, відповідальним. Захоплювався читанням історичних і політичних творів, любив фантастику.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437544811_122117540624255962_2686673448236332143_n-688x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437557927_122117540672255962_8812689900427867567_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437516473_122117541086255962_6395655782032381335_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437540249_122117541122255962_536937199293610096_n-688x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437569103_122117540654255962_1040003786901906816_n-688x1024.jpg)
Після отримання середньої освіти вступив до Сумського технікуму цукрової промисловості (зараз – Сумський коледж харчової промисловості) за напрямком «Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика». У 1995 році був призваний на строкову службу, де виконував обов’язки телеграфіста-кодувальника вузла зв’язку військ громадянської оборони.
Через рік після повернення на малу батьківщину одружився з Наталією, з якою дружба переросла у велике кохання. Вона стала Сергію опорою, її він турботливо називав «моя Наташечка»… Родина жила у мирі та злагоді, виростила двох синів – Іллю та Давида.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437409593_122117540924255962_8784311855987474200_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437485280_122117540678255962_763009812823205548_n-1024x688.jpg)
Сергій Васильович був турботливим сином і батьком, уважним чоловіком для своєї коханої. Головним родинним законом була взаємоповага, допомога, приязне ставлення.
Сергій тривалий час працював на Воронізькому цукровому заводі, до закриття підприємства. Завжди користувався високим авторитетом у керівництва та колег, зарекомендував себе як відповідальний і старанний робітник.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437561915_122117540960255962_3477600271076532263_n-1-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437728059_122117540966255962_6386333873612070687_n-1024x688.jpg)
З 2003 року чоловіку довелося спробувати себе на різних роботах у будівельній сфері. Працював зварником, слюсарем, бетонником – не боявся ніякої роботи і все виконував на «відмінно».
За словами рідних, Сергій був людиною відкритої душі – усіх жалів, намагався зрозуміти та допомогти, а непорозуміння вирішував мирним шляхом. Про нього ніхто ніколи не сказав поганого слова, з усіма знайомими підтримував приязні стосунки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437397305_122117541302255962_6286646137807959044_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437570896_122117541254255962_6469307944571605491_n-1-1024x688.jpg)
Одним з найбільших життєвих захоплень нашого земляка було рибальство на Воронізькому озері. У часи відпочинку від щоденних турбот мріяв відкрити у рідному селі станцію техобслуговування автомобілів, мати власну справу…
Напередодні 45-річчя Сергія родичі та друзі планували поздоровити дорогу людину і щиро бажали, щоб цей ювілейний день став для нього найкращим – 24 лютого 2022 року… Насправді ж, той роковий день початку повномасштабної війни, виявився вирішальним для родини Кутенків.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436197165_122117541296255962_408986063556657119_n-1024x688.jpg)
Восени 2022 року Сергій Васильович пішов захищати Україну у складі прикордонної служби Сумської області. Кутенко Сергій Васильович – старший солдат, інспектор прикордонної служби користувався повагою своїх побратимів і був зразком відповідальності, надійності та готовності прийти на допомогу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437666834_122117540702255962_5964482650752955661_n-2-1024x688.jpg)
Сергій Васильович загинув 11 квітня, при виконанні бойових завдань, пов’язаних з захистом територіальної цілісності та державного суверенітету України…
Плаче за сином Шосткинщина, у пошані та скорботі схиляємо голови перед пам’яттю про одного з кращих синів нашого краю, який до останнього подиху залишався нашим Захисником. Вічна пам’ять і вічна вдячність…
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.