Війна РФ проти України, Втрата, Події, Суспільство

Ще одна болюча втрата у Шосткинській громаді: сьогодні провели в останній путь солдата прикордонної служби

Кутенко Сергій Васильович народився 24 лютого 1977 року в с. Вороніж. Закінчив школу І-ІІІ ступенів ім. П. Куліша. З дитинства хлопчик ріс допитливим, серйозним, відповідальним. Захоплювався читанням історичних і політичних творів, любив фантастику.

Після отримання середньої освіти вступив до Сумського технікуму цукрової промисловості (зараз – Сумський коледж харчової промисловості) за напрямком «Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика». У 1995 році був призваний на строкову службу, де виконував обов’язки телеграфіста-кодувальника вузла зв’язку військ громадянської оборони.

Через рік після повернення на малу батьківщину одружився з Наталією, з якою дружба переросла у велике кохання. Вона стала Сергію опорою, її він турботливо називав «моя Наташечка»… Родина жила у мирі та злагоді, виростила двох синів – Іллю та Давида.

Сергій Васильович був турботливим сином і батьком, уважним чоловіком для своєї коханої. Головним родинним законом була взаємоповага, допомога, приязне ставлення.

Сергій тривалий час працював на Воронізькому цукровому заводі, до закриття підприємства. Завжди користувався високим авторитетом у керівництва та колег, зарекомендував себе як відповідальний і старанний робітник.

З 2003 року чоловіку довелося спробувати себе на різних роботах у будівельній сфері. Працював зварником, слюсарем, бетонником – не боявся ніякої роботи і все виконував на «відмінно».

За словами рідних, Сергій був людиною відкритої душі – усіх жалів, намагався зрозуміти та допомогти, а непорозуміння вирішував мирним шляхом. Про нього ніхто ніколи не сказав поганого слова, з усіма знайомими підтримував приязні стосунки.

Одним з найбільших життєвих захоплень нашого земляка було рибальство на Воронізькому озері. У часи відпочинку від щоденних турбот мріяв відкрити у рідному селі станцію техобслуговування автомобілів, мати власну справу…

Напередодні 45-річчя Сергія родичі та друзі планували поздоровити дорогу людину і щиро бажали, щоб цей ювілейний день став для нього найкращим – 24 лютого 2022 року… Насправді ж, той роковий день початку повномасштабної війни, виявився вирішальним для родини Кутенків.

Восени 2022 року Сергій Васильович пішов захищати Україну у складі прикордонної служби Сумської області. Кутенко Сергій Васильович – старший солдат, інспектор прикордонної служби користувався повагою своїх побратимів і був зразком відповідальності, надійності та готовності прийти на допомогу.

Сергій Васильович загинув 11 квітня, при виконанні бойових завдань, пов’язаних з захистом територіальної цілісності та державного суверенітету України…

Плаче за сином Шосткинщина, у пошані та скорботі схиляємо голови перед пам’яттю про одного з кращих синів нашого краю, який до останнього подиху залишався нашим Захисником. Вічна пам’ять і вічна вдячність…

Коментувати