24 грудня 2021 року в Сумах відбувся Чемпіонат області з художньої гімнастики. У змаганнях взяли участь і спортсменки з Шостки, повідомляє КДЮСШ м. Шостка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/270808195_1838049869718064_1182420023809695317_n-1-861x1024.jpg)
Золото виборола Копилова Крістіна. Срібні нагороди отримали: Єрко Віталіна, Крючкова Вікторія та Степанищенко Алєся. Бронзу до скарбнички додали Харламова Поліна та Степанищенко Мар’яна. Пам’ятними кубками відзначили: Єрко Віталіна, Харламова Поліна та Степанищенко Мар’яна. Підготувала команду тренер – Юлія Токарева.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/270184814_1838049936384724_5394853916758715021_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/270170667_1838049926384725_2884699346644986426_n-864x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.