19 грудня о 12:00 у селі Пирогівка розпочне роботу резиденція Святого Миколая, повідомляє на сторінці у Фейсбук начальник відділу культури ШМР Ігор Фатун.
Дітей та їх батьків, крім зустрічі з Чудотворцем чекатимуть Пікачу, Лунтик, Смурфетта. Безкоштовний автобус вирушить об 11:00 від виконкому. У програмі: чаювання та пригощання, розваги, спортивні естафети.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/265703534_4551880061556830_2520217365860870521_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.