На колінах зустрічали земляка «на щиті», який приєднався до Небесного Воїнства…
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436517848_122116007774255962_7769239509590281582_n-1024x461.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/ДМИТРО-ДЗЮБА.jpg)
ДЗЮБА ДМИТРО ГЕННАДІЙОВИЧ народився 28 серпня 1989 року в смт Вороніж Сумської області. Навчався у Воронізькій загальноосвітній школі № 1 ім. П. Куліша. У 2011 році закінчив Сумський державний університет за напрямком підготовки «Економіка підприємства».
За словами близьких, Дмитро захоплювався технікою, комп’ютерами, спортом. Мріяв про власний дім, у якому буде жити зі своєю родиною та кількома дітками… З дитинства чоловік дуже цінував родину, був надійною опорою для батька та матері. Турбувався про стареньку бабусю (89 років), постійно допомагав їй по господарству. Одним з сокровенних бажань Дмитра було, щоб старенька дочекалася його з війни…
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436344890_122116007660255962_1846605043958006165_n-1024x461.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437045489_122116008128255962_6979461142692555104_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436205972_122116008032255962_4740988283265100612_n-1024x461.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436445627_122116007642255962_8929095606741214531_n-1024x461.jpg)
Він був душею компанії, мав товариський характер і багато друзів, намагався до всього ставитися з позитивом і оптимізмом. У будь-яку хвилину міг прийти на допомогу. Усі пам’ятатимуть Дмитра як світлу, добру та прекрасну душею Людину. Навіть на роботі він не втомлювався дарувати людям світло, адже працював в ПАТ «Сумиобленерго».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436916330_122116007834255962_1524216397779655732_n-1024x461.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436519121_122116007990255962_7424567531284044733_n-461x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436331952_122116007882255962_5425892042065973362_n-461x1024.jpg)
У травні минулого року чоловік пішов захищати нашу Батьківщину, щоб бути корисним у такий важкий для країни час. Військовий вишкіл отримав у Великій Британії. Бойовий позивний Дмитро обрав на честь свого рідного селища – Ворон.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436517698_122116007942255962_2988094313291096462_n-1-461x1024.jpg)
Воював на Волноваському напрямку Донеччини. Коли мав нагоду зв’язатися з рідними, завжди заспокоював і підбадьорював їх. Після короткої відпустки додому у Дмитра була можливість не повертатися на службу, через серйозні проблеми зі здоров’ям. Але чоловік твердо стояв на своєму, адже звик бути там, де потрібна допомога. На фронті був вірним побратимом і надійним товаришем, користувався високим авторитетом. Нагороджений нагрудним знаком «Ветеран війни — учасник бойових дій».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436418190_122116007732255962_5415711968860584446_n-1.jpg)
Наш земляк, солдат мотопіхотного батальйону Дмитро Дзюба загинув 3 квітня 2024 року, під час мінометного обстрілу бойових позицій. Загинув як Герой, до останнього подиху залишаючись захисником України…
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.