Події, Спорт, Суспільство

Шосткинці – призери чемпіонату Сумської області з легкої атлетики

26-27 грудня 2023 року в Сумах відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів, дорослих та юнаків. У змаганнях взяли участь 322 учасника з Сумської, Харківської та Донецької областей. Шостку на змаганнях представляли спортсмени КДЮСШ “Барса”, які поповнили свою скарбничку нагород.

У категорії дівчата U18:

Марія Гаєвська – ІІ місце (біг 50 м, стрибок у довжину з розбігу), ІІІ місце (біг 200 м);

Вікторія Парасочка – ІІІ місце (біг 400 м)

У категорії дівчата U16:

Дарія Гмирко – ІІІ місце (біг 50 м).

У категорії дівчата U14:

Валерія Казмірук – ІІ місце (біг 50 м, 400 м),

Марія Терех – ІІ місце (стрибки у довжину), ІІІ місце (біг 200 м),

Сніжана Бражнікова – І місце штовхання ядра (3 кг), ІІІ місце (біг 400 м)

У категорії юнаки U14:

Єгор Пирогов – І місце (стрибки у довжину), ІІ місце (біг 200 м), ІІІ місця (біг 50 м, штовхання ядра).

Артем Великоконь – ІІІ місце (стрибки у довжину),

Артем Дабика – І місце (біг 400 м)

Назарій Опаєць – ІІ місце (біг 800 м)

У категорії жінки тренерка спрортсменів Інна Терех в штовханні ядра (4 кг) посіла І місце.

В естафеті 4х200 м Марія Гаєвська, Вікторія Парасочка, Валерія Казмірук, Марія Терех посіли ІІІ місце.

Близькі до пʼєдесталу та посіли 4 місце – Даніл Ільєнко в штовханні ядра (4 кг), біг 50м, Валерія Казмірук та Владислав Кудрявцев в стрибках у довжину з розбігу. Сергій Бондаренко, Даніл Ільєнко, Артем Дабика, Єгор Пирогов зайняли 4 місце в естафеті 4х200 м.

Тренери спрортсменів – Інна та Олександр Терех.