У період з 19-21 травня 2023 року в Ніжині відбувся відкритий турнір з боксу, присвячений пам’яті видатних тренерів та боксерів Ніжинщини. В змаганнях взяли участь 130 учасників з Київської, Сумської та Чернігівської областей та м. Київ.
Призерами змагань стали і вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса».
І місце вибороли Тихон Мандрикін 2009 р.н. (вагова категорія 52 кг) та Григорій Мандрикін 2007 р.н. (вагова категорія 60 кг). Срібло у Арсенія Ричкова 2007 р.н.(вагова категорія 70 кг).
Тренер спортсменів – Євген Хрестіков.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684744415546-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684744419721-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684744422153-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684744424286-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1684744417678-1024x461.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.