У прямому ефірі під час апаратної наради люди поскаржились міському голові на умови огляду їх лікарями у четвертій поліклініці. Крім цього мешканці усієї громади хочуть мати можливість подавати свої заявки до додатку Смартсіті. А ще містяни цікавились, коли буде знижено вартість проїзду у міських маршрутках. Що відповів міський голова на задані питання – на відео.
Відео, Події, Суспільство, ТРК "Акцент"
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.