У період з 22-27 січня в с. Яворів (Львівська область), пройшов Чемпіонат України серед юніорів та молоді з лижних гонок. У ньому взяли участь і спортсмени КДЮСШ “Барса”. Про це повідомляють у спортивному закладі.
Абсолютним переможцем цих змагань серед юніорів став вихованець КДЮСШ “Барса” та відділення лижних гонок Руденко Олександр, який здобув чотири золотих нагороди.
Серед молоді найкращим був також лижник з м. Шостка Романенко Дмитро, здобувши дві золоті та одну срібну нагороду.
Борисенко Юліана також має золоту медаль в естафетній гонці.
– Вітаємо тренерів відділення лижних гонок Шиман Дар’ю та особистих тренерів Бушмельову Оксану, Лагуту Світлану з перемогами вихованців, – зазначають у КДЮСШ “Барса”.
За підсумками цих змагань Олександр та Дмитро будуть представляти нашу країну на Чемпіонаті Світу з лижних гонок, який пройде з 5 по 11 лютого в м. Планіця (Словенія).
Також до них приєднуються Павленко Марія та Нікулін Богдан після закінчення IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/424578485_1744233879391253_3073606800185214465_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/424735678_1744233906057917_6751157578160126309_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.