Через тривалі відключення електроенергії шосткинці, як і всі українці, почали підлаштовуватись під нові реалії та використовувати генератори. Нині ж міська влада займається розробкою програми та механізмом дій, за яким містяни зможуть отримати відшкодування, у сумі до 10 тисяч гривень, за придбання електростанцій.
Детальніше про це та як безпечно використовувати генератори – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.