Людське горе, сльози розпачу та масштабні руйнування, ось що принесли з собою російські ракети, які вчора влучили по житловому сектору Шостки.
Надійною опорою в ці складні часи для безневинних мирних громадян стали рятувальники Сумщини, які безупинно надають найрізноманітнішу допомогу потерпілим і допомагають людям оговтатись після ворожого удару. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
– Разом ми обов’язково вистоїмо!, – вказано в повідомленні.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.