Новини, Спорт

Шосткинці відзначились на обласному чемпіонаті зі стрибків на акробатичній доріжці

В змаганнях, які відбулися 5-6 березня, взяли участь спортсмени Львівської, Хмельницької та Сумської областей. У підсумку шосткинські спортсмени завоювали близько 30-ти медалей, повідомляє Шосткинська ДЮСШ “Барса” на своїй сторінці у Фейсбук.

У віковій категорії 2006 р. н. і старші абсолютну першість серед дівчат виборола Валерія Єгіна, Ірина Бузирьова стала другою, а Діана Денисова – третьою.

У юнаків цієї ж вікової групи чемпіоном Сумської області став Артем Великоконь.

Серед учасників 2007-2008 років народження у Ксенії Корж – срібло, а бронза у Дар’ї Нагорянської. Серед юнаків Євгеній Тарасенко виборов золото, Тимур Старжинський – срібло, а Михайло Ковбаса завоював почесне ІІІ місце.

В категорії учасників 2009-2010 років народження серед дівчат І місце у Орини Єлецької, ІІ місце у Каріни Нікітіної, ІІІ місце посіла Аріна Покрова. Серед юнаків І місце виборов Давид Попело, ІІ – Микита Бубенець, ІІІ місце-Дмитро Зеленський.

Відзначилися на змаганнях і учасники 2011 року народження та молодші. Серед дівчат І місце у Тетяни Плавко, на другому щаблі Ясна Міхальченко, у Марії Леонтенко – бронза. Серед юнаків золото у Владислава Бубенця, Кирило Бучинський виборов срібло, Кирило Черняк – ІІІ місце.

Переможців та призерів підготували тренери Валентин Герасименко, Лілія Приходько, Лідія Матвієнко, Руслан Романченко, Наталія Мельник.

Попереду у спортсменів КДЮСШ «Барса» Чемпіонат України серед дорослих та всеукраїнські змагання, які відбудуться в квітні.

Коментувати