16 грудня 2023 року в Конотопі відбулись відкриті обласні змагання з греко-римської боротьби серед вихованців ДЮСШ, в яких взяли 120 спортсменів із Конотопа, Путивля, Бурині, Сум, Шостки.
Вихованці КДЮСШ «Барса» вибороли 5 призових місць: ІІ місце – Шовкун Назар (вагова категорія 23 кг), ІІ місце – Друзь Назар (вагова категорія 62 кг), ІІІ місце – Попов Данило (вагова категорія 35 кг), ІІІ місце – Паденков Назар (вагова категорія 53 кг), ІІІ місце – Лукіянов Євген – (вагова категорія 75 кг). Тренер – Віктор Дегтяренко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411049444_938057174566389_4125762477383152056_n-1024x769.jpg)
Вихованці Шосткинського спортивного ліцею вибороли два призові місця: ІІ місце – Ляшок Семен (вагова категорія 48 кг) (2009-2010 р.н.), ІІ місце – Тильченко Артем (вагова категорія 85 кг. (2009-2010 р.н.). Тренер – Олександр Якименко.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/409985305_1571498726588402_6296833599652430092_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/409985310_1571498636588411_9038107745975721345_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/409986057_1571498519921756_457784698940987878_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/410002458_1571498676588407_755526227444484703_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/410022416_1571498583255083_1172250988759912009_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.