З 19 – 21 квітня 2024 року у Вінниці відбувся чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків 2008-2009 років народження.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438058822_1020725436299562_1147653175697886688_n-768x1024.jpg)
В змаганнях з хокею на траві взяли участь участь чотири команди: ОСДЮСШОР “Олімпія” м. Вінниця, МДЮСШ №1 м. Вінниця, ДЮСШ “Авангард” м. Калинівка, КДЮСШ “Барса” м. Шостка. Команда “КДЮСШ Барса” перемогла команду “Авангард” з рахунком 5:3. З командою МДЮСШ №1 завершили гру з рахунком 3:3, перемогла команду “Олімпія” 9:0.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437159190_1020725552966217_3122215006565355380_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438101373_1020725462966226_8205035503007198828_n-1024x768.jpg)
У підсумку змагань команда КДЮСШ “Барса посіла І місце (10 очок)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437147863_1020725466299559_505269605958163037_n-1024x768.jpg)
Шосткинський хокеїст Дмитро Турочка визнаний кращим нападником чемпіонату, Артем Анісімов-кращий гравець команди КДЮСШ “Барса”. Тренери Ігор Яковенко та Вячеслав Махотков можуть пишатися своїми вихованцями.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.