03-07 квітня 2024 року м. Гімарайш ( Португалія) приймало Чемпіонат Європи 2024 зі стрибків на батуті, в якому взяли участь 29 країн Європи, -новину оприлюднили на офіційній сторінці КДЮСШ “Барса”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437116379_1016119263426846_2608124889633447957_n-768x1024.jpg)
Вихованці КДЮСШ «Барса » у складі національної збірної команди України зі стрибків на батуті представляли одну з дисциплін цього виду спорту-стрибки на акробатичній доріжці.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436485716_1016118666760239_1577433162304253635_n-1024x768.jpg)
Чоловіча команда зі стрибків на акробатичній доріжці, до складу якої входив Євгеній Тарасенко, посіла V місце у командних змаганнях Чемпіонату Європи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436402021_1016118873426885_1608712710585551874_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436481203_1016118686760237_6749799842628799648_n-1024x768.jpg)
Наша жіноча команда посіла VII місце ЧЄ, де до складу увійшли наші дві вихованки – Діана Денисова та Софія Бучинська. Юніорська збірна команда України також мала представницю нашого міста- Тетяну Плавко ( V місце в командному заліку ЧЄ серед юніорок). Олександр Овсюк показав кращій результат в особистому заліку фінальних змагань – VI місце.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436405708_1016119040093535_150223270999742197_n-768x1024.jpg)
Дуже приємно, що майже у всіх здійснилась дитяча мрія- побувати на узбережжі Атлантичного океану й відчути його потужність. Вихованці КДЮСШ дякують нашим захисникам за можливість жити й займатися улюбленою справою.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.