З 7 по 9 травня у місті Зіньків Полтавської області відбувся Відкритий чемпіонат «Зіньківської СДЮСШОР» з гандболу серед юнаків та дівчат 2011-2012 років народження.
У змаганнях взяли участь 6 команд із Харківської, Полтавської та Сумської областей. Команда шосткинської КДЮСШ м. Шостка виборола ІІ місце.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/436366051_979691210405458_7912112291131079674_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440368359_979691220405457_87655202503580449_n-768x1024.jpg)
Кращими гравцями нашої команди визнані Катерина Бессонова та Костянтин Горох. Переможці та призери змагань нагороджені кубками та медалями, усі учасники турніру нагороджені пам’ятними медалями.
Тренери: Лариса Мирошниченко та Марія Хлистун .
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440377037_979691283738784_8124732535274691155_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440483741_979691240405455_2729367548419623499_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.