102, Події

Шосткинські поліцейські розшукують шахраїв, які виманили у довірливої пенсіонерки майже 20 тисяч гривень

Жертвою телефонного шахрайства стала літня жителька Шостки. Жінка надала телефонному співрозмовнику, який назвався представником банку, конфіденційну інформацію по своїй банківській картці й втратила майже 20 000 гривень, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

До поліції Шостки з заявою про шахрайство звернулася 61-річна місцева жителька. Вона розповіла, що на її мобільний зателефонував невідомий, який назвався співробітником банку. Чоловік розповів, що з її банківської картки невідомі намагалися зняти гроші й скоро банківські рахунки жінки заблокують. Аби цього не сталося, він запропонував їй пройти авторизацію. Пенсіонерка погодилася й продиктувала невідомому телефонному співрозмовнику одноразові коди, що прийшли їй у смс – повідомленнях з банку. Коли заявниця поклала слухавку, то виявила, що з її фінансового рахунку зникло 19 600 гривень.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться заходи щодо встановлення особи зловмисника.

Поліцейські знову звертаються до громадян з проханням недовіряти інформації, отриманої телефоном від невідомих людей, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують з банку та просять коди з смс – повідомлення для дистанційного проведення фінансових операцій або авторизації, підвищення безпеки вашого рахунку, відновлення дії банківської картки, підвищення кредитного ліміту, – не погоджуйтесь. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі. Будьте обачні!

Коментувати