102, Події

Шосткинські поліцейські розшукали і повернули у родину неповнолітню дівчину

Кілька годин знадобилося співробітникам поліції Шостки аби розшукати 16-річну жительку одного з сіл на Шосткинщині, яка кілька діб не ночувала вдома. Живу та неушкоджену дівчину знайшли у подруги, в іншому селі, куди вона приїхала погостювати, повідомляють у Шосткинському районному управлінні поліції.

Сьогодні вранці до поліції Шостки надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини. За словами бабусі, яка й звернулася за допомогою до правоохоронців, її онука ще в суботу поїхала з дому й вже кілька днів місцезнаходження останньої невідоме. На розшук неповнолітньої були зорієнтовані всі наряди поліції, які в цей час чергували у місті. Ювенальні поліцейські відпрацьовували дитячі та спортивні майданчики, місця скупчення молоді. Шукали дівчину й через її знайомих. Живу та здорову юну панянку знайшли у селі Богданівка, де вона гостювала в подруги.

За словами дівчини, вона намагалася попередити рідних про своє місцезнаходження по телефону, проте слухавку тоді ніхто не брав. Ювенальні поліцейські провели з неповнолітньою та її мамою профілактичну бесіду щодо наслідків такого вчинку. Крім того, вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Коментувати