102, Події, Суспільство

Шосткинські поліцейські розшукала дітей, які загубилися та повернули їх батькам

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців дітей було знайдено. На щастя, жодних протиправних дій відносно них не вчинялось. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Учора ввечері до Шосткинського районного управління поліції звернулася стурбована мати та повідомила, що її неповнолітній син разом з другом загубилися в лісі в одному з мікрорайонів міста. Однак, також поліцейські встановили, що на пошуки хлопців вирушив ще один їх знайомий на імʼя Артем.

Правоохоронці разом із рятувальниками негайно прибули на місце події. Так як із загубленими не було ніякого звʼязку, правоохоронці зателефонували вказаному товаришу. Хлопець повідомив, що він відшукав співробітники лісового господарства і вони разом пішли по слідах дітей. Поліцейські також зайшли до хащів та розпочали пошукові заходи.

Робота ускладнювалася темрявою та погодними умовами. Через декілька годин пошуків товариш подзвонив до правоохоронців та повідомив, що вони разом із загубленими йдуть в напрямку поліцейських. Завдяки спільним зусиллям інспекторів, відчайдушності та кмітливості хлопця Артема дітей вдалося врятувати та повернути додому батькам. Зараз з неповнолітніми все добре, ніяких протиправних дій відносно них не вчинялось.

Шановні батьки, будьте пильними та постійно контролюйте дозвілля своїх дітей!

Коментувати