Подія сталася вчора ввечері на автодорозі між селами Чапліївка-Погорілівка, що на Шосткинщині. Водій мотоциклу, рухаючись з пасажиром, допустив перекидання транспортного засобу в кювет, внаслідок чого обидва чоловіки отримали тілесні ушкодження.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_14-44-22-770x1024.jpg)
Як попередньо встановили правоохоронці, 33-річний водій мотоциклу ММВЗ перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не врахував дорожню обстановку, виїхав на смугу зустрічного руху, де в подальшому допустив перекидання транспортного засобу в кювет. Внаслідок ДТП водій та пасажир отримали тілесні ушкодження.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-22_14-44-22-2-1024x770.jpg)
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 286-1 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння» Кримінального кодексу України.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.