Шосткинський район – під постійними масивними обстрілами російських військових. Однак, найстрашнішим є те, що від цього страждають місцеві мешканці. Сьогодні кожен громадянин здатний допомогти, адже рятувати і захищати можна по-різному. І кров може врятувати чиєсь життя. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Лікарі стверджують, що не знають яка група крові може знадобитися сьогодні чи завтра,тому наразі важливою є кожна.
Саме тому поліцейські вже вкотре долучаються до здачі крові, аби поповнити її запаси, вкрай необхідні в умовах активної війни, яку продовжує ворог проти мирних українців.
Долучились до цієї акції співробітники різних служб. Поліцейські стверджують, що і надалі будуть допомагати, бо знають, що їхня кров може врятувати чиєсь життя.
Своїм прикладом працівники поліції закликають не лишатися осторонь, а долучатися до поповнення банку крові.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231213_111111_791.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231213_111112_084-1024x769.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231213_111112_231-1024x833.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.