На момент огляду місця події чоловік вже встиг випиляти 7 дерев породи сосна. Невідомо скільки ще збитків завдав би зловмисник, якби в його злочинну діяльність не втрутились поліцейські. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231211_181959_136-1024x768.jpg)
Працівники поліції перебуваючи на службі виявили чоловіка, який займався незаконною вирубкою дерев на території одного з агролісгоспів. На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу для подальшого документування злочину.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231211_181958_966-1024x426.jpg)
Незаконно зрублену деревину та бензопилу правоохоронці вилучили.
За даним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.