102, Події, Суспільство

Шосткинські патрульні врятували літню жінку від шахраїв

Пенсіонерка проїхала 40 кілометрів до районного центру, щоб переказати кошти зловмисникам, однак правоохоронці встигли попередити злочин та зберегти заощадження старенької. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Під час патрулювання території міста Шостки інспектори відділу реагування патрульної поліції Олександр Вареник та Антон Кисіль отримали інформацію від водія таксі про те, що він везе до районного центру літню жінку, яка спілкується по телефону з невідомими особами та говорить щось про переказ коштів. Поліцейські одразу здогадалися, що це можуть бути шахраї.

Знайшовши авто, патрульні вирішили поговорити з 76-річною пасажиркою таксі та впевнитись, що в неї все добре. Пенсіонерка розповіла, що їй подзвонила незнайома дівчина та повідомила, що її дочка потребує негайної операції, яка коштує 1600 доларів. Стурбована жінка не роздумуючи взяла кошти та вирушила до Шостки, аби зробити переказ грошей. Поліцейські одразу зв’язалися з донькою пенсіонерки, яка запевнила, що в неї все добре і ніяких грошей вона не потребує. Літня жінка розхвилювалася, адже зрозуміла в якій ситуації могла опинитись, якби не пильність водія таксі та оперативність патрульних, за що була безмежно вдячна.

Коментувати