За цей період працівниками житлово-комунального господарстува нашого міста були виконаі роботи з прибирання та вивезення гілля і сміття, з очищення узбіч доріг від ґрунту, з висадки квітів та багато інших робіт з благоустрою території нашої рідної громади.
Дякуємо ЗСУ! ДЯКУЄМО ППО за наші ранки! – пишуть комунальники на своїй сторінці в Фейсбуці.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.