Працівники житлово-комунального господарства не лише підсипають дороги, косять траву, вивозять сміття, а й створюють нові газони, озеленяють місто. Разом з працівниками КП”Шостка-Зеленбуд” також приводять до ладу території біля пам’ятників.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441452265_752028583776261_8644880558742079579_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441485235_752028733776246_4423946435517978530_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441522754_752028730442913_4217716479587282182_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442399504_752028657109587_8414569194059570604_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440455388_752026037109849_229662899042144475_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440451316_752025773776542_7795643986481755236_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440466732_752025887109864_4150653293371852187_n-768x1024.jpg)
Благоустрій, Новини, Суспільство
Працівники житлово-комунального господарства не лише підсипають дороги, косять траву, вивозять сміття, а й створюють нові газони, озеленяють місто. Разом з працівниками КП”Шостка-Зеленбуд” також приводять до ладу території біля пам’ятників.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.