Суспільство

Шосткинські діти продовжують ризикувати своїм життям та знаходити розваги у небезпечних місцях

Працівники  “Шосткинської міської рятувально-водолазної служби” продовжують проводити заходи, щодо профілактичної та роз’яснювальної роботи з населенням, нагадують про безпеку на воді, а також продовжують боротись зі сміттям на водному просторі та береговій лінії.

Не зважаючи на щоденні попередження та проведені заходи, щодо запобігання трагічних випадків, діти все одно продовжують наражати себе на набезкеку.

Цього разу для небезчих розваг підлітки обрали пірнання у воду з автомобільного моста, який знаходиться в аварійному стані, та газову трубу, що простягається над Галенківським озером.

Їхніми діями дуже схвильована керівниця шосткинської рятувально-водолазної служби Ірина Міщенко.

Це повинні прочитати,проаналізувати та усвідомити батьки малолітніх дітей та дітей-підлітків!

Ваші діти, на постійній основі наражають себе на загибель, стрибаючи і пірнаючи з газової труби, яка розташована біля автомобільного мосту…

Та й сам цей злощасний міст, чомусь, за останні тижні є дуже популярним серед дітлахів. І вони, не задумуючись, не замислюючись, не знаючи характеристики дна, стрибають з цієї стихійної, небезпечної, забороненої споруди, – пише на Фейсбук-сторінці керівниця рятувальної служби.

Щоб переконати мешканців у важливості правил безпечного поводження на воді, Ірина Міщенко додала трагічну статистику потопельників : у цьому році на водоймищах Сумщини потонуло вже більше 45 людей, 15 з них – діти.

Рятувальниця закликає батьків розмовляти і проговорювати з дітьми життєво-важливі питання.

Шановні мешканці і відвідувачі нашого пляжу, бережіть себе і своїх дітей! – З повагою працівники рятувально-водолазної служби Шосткинської громади.

Коментувати