![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/412700460_939540031084770_7028748693779048757_n-1024x768.jpg)
20 грудня 2023 року Сумах відбулась відкрита першість МКС КДЮСШ «Суми» з дзюдо серед юнаків та дівчат молодшого шкільного віку, в якій взяли участь понад 200 спортсменів.
Поповнили скарбничку нагород у рамках змагань і вихованці КДЮСШ «Барса». Зокрема, Єгор Ворушило виборов – І місце у ваговій категорії 60 кг, Кіріл Рожок – ІІІ місце ваговій категорії 38 кг, Максим Литвиненко – ІІІ місце ваговій категорії 47 кг. Георгій Ворушило, Матвій Кисіль, Євгеній Печко стали п’ятими.
Тренери – Олександр Сулім, Єлизавета Гукова. Про це повідомляє КДЮСШ “Барса” на своїй сторінці у Фейсбук, вітаючи вихованців та їх тренерів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411495354_939540137751426_5681119230389372008_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411497765_939540241084749_2993856786292545782_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411501558_939540034418103_1515877104493166701_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411501572_939540151084758_9021908869062393453_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411504898_939540251084748_92108225850602805_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411509428_939540027751437_2155943067842294509_n-1-575x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/12/411515692_939540114418095_6996354562499013629_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.