Новини, Суспільство

Шосткинські військові, що забезпечують зв’язок батальйону ТРо потребують вашої підтримки

У сучасному бою, насиченому динамічними подіями та високими технологіями, зв’язок відіграє не просто важливу, а життєво необхідну роль. Це невидима нитка, що поєднує всі ланки військового організму, забезпечуючи його чітку роботу та синхронні дії. Наші хлопці, які ціною власного життя забезпечують зв’язок, потребують нашої підтримки. Їм терміново потрібна автівка, яка допоможе їм виконувати бойові завдання та рятувати життя.

З листом вони звернулись до БФ «Нестримні»:

– З метою виконання службово-бойових завдань з протидіії збройної агресії росії для забезпечення безперебійного функціонування зв’язку на передових позиціях (щодобового контролю передавально-приймального обладнання, доставка генераторів, паливо-мастильних матеріалів до них, іншого обладнання зв’язку, а також для евакуації поранених) взводу зв’язку 153-го батальйона територіальної оборони необхідна повноприводна автівка (вантажно-пасажирський пікап або бус).

Волонтери шукають автівку і просять допомогти зібрати необхідну суму на її придбання. Наше завдання якомога швидше зібрати кошти на її придбання. Це наші хлопці і наш святий обов’язок зробити все можливе, щоб забезпечити їх необхідним транспортом. Задонатити можна за цим посиланням.

Фото ілюстративне

Коментувати