Волонтерський центр “Шостка – Добро” продовжив акцію «Дерево памʼяті», це вшанування памʼяті про тих шосткинців, які загинули під час російсько-української війни, повідомляють воллонтери.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434600866_2118796431788227_4196443047352978272_n-2-576x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434818650_2118796708454866_6988184136093482568_n-1-576x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435700652_2118796765121527_7878798767128056705_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435920350_2118796488454888_6114604659908197712_n-576x1024.jpg)
Перші іменні деревця вже почали висаджувати волонтери спільно із родинами Героїв. «Я пишаюсь своїм дядьком, який захищав Україну. Я його дуже люблю і буду завжди пам’ятати й любити», — каже племінник Роман загиблого військового Романа Бабича.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434590568_2118796521788218_6044324781391218056_n-1-576x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434607341_2118796545121549_752768775849483249_n-3-576x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434757847_2118796468454890_1430310645883876842_n-3-576x1024.jpg)
“Таке місце має бути для того, щоб люди бачили, що в нас є війна. Щоб люди бачили, що є жертви цієї війни. Щоб усі пам`ятали: не тільки теперішні, а й майбутні покоління. Тому що це герої, які поклали своє життя за Україну, за мирне місто”, — каже мати Василя Кондратенка Світлана Василівна.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.