Волонтерський штаб «Українська команда» в Шосткинській громаді завдяки друзям і партнерам з Німеччини передали гуманітарну допомогу до Середино- Будської громади, це продуктові набори. Волонтери впевнені, що прикордонні громади Сумщини зараз найбільш потребують допомоги.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439311927_6875600189208407_7476606925367757860_n-1024x660.jpg)
“Дякую усім хто наближає сьогодні перемогу. Особлива подяка Пастеру Стасюку Валентину Леонідовичу , Церква адвентистів Сьомого дня, які зголосилися доправити гуманітарну допомогу до Середино- Будської громади. Подяка усій нашій команді!”, – йдеться у дописі керівниці ГО “Шосткинський актив Громди” Наталії Максіної.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435724812_6866887806746312_1333973923355097466_n-1-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439236269_6875600422541717_4287084877301732157_n-3-912x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.