Завдяки новому обладнанню незалежними від перебоїв з електроенергією стали відділення невідкладної допомоги, операційні, реанімаційне відділення, ліфти та рентгенкабінет, повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Більше того, у разі необхідності, саме тут буде обладнано один з пунктів обігріву де можна буде зарядити гаджети, зігрітісь теплими напоями великому мікрорайону міста.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/313431147_570968131698157_2160711537820207759_n-1024x681.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/314001186_570968215031482_7566973653717453836_n-1024x681.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/314406167_570968185031485_6682889823365320848_n-1024x681.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/314767046_570968555031448_5718006554587833656_n-1024x651.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/11/315036108_570968125031491_5099057034216886312_n-1024x681.jpg)
Голова СОВА подякував програмі ООН за надане обладнання, громаді та керівництву лікарні за вчасно проведені підготовчі роботи. Генератор працює і ми продовжуємо працювати, щоби взимку всі були в теплі та зі світлом.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.