Подія сталася у Глухові. За допомогою до місцевих правоохоронців звернулася 66-річна постраждала, яка розповіла, що того дня принесла своєму знайомому додому продукти харчування та цигарки. Сам господар у цей час пригощав своїх друзів спиртним. Серед них була і жінка, яку заявниця не знала. Поки пенсіонерка розбирала принесені пакети, гостя знайомого забрала її сумку, де була чимала сума коштів, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/У-Глухові-поліцейські-викрили-жінку-яка-пограбувала-пенсіонерку.mp4_snapshot_00.08_2022.01.28_08.59.27-1024x576.jpg)
Побачивши це, власниця вчепилася за свою річ, намагаючись її відібрати, однак опонентка декілька раз вдарила її. Під час штовханини сумка впала, а гроші з неї розсипалися на підлогу. Заявниця кинулася їх збирати, але зловмисниця встигла таки заволодіти кількома купюрами. Лише вдома, перерахував гроші, жінка зрозуміла, що не вистачає 6 500 гривень.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/У-Глухові-поліцейські-викрили-жінку-яка-пограбувала-пенсіонерку.mp4_snapshot_00.22_2022.01.28_08.59.52-1024x576.jpg)
– Отримавши повідомлення про пограбування, поліцейські одразу розпочали комплекс пошукових заходів щодо встановлення місцеперебування раніше судимої 41-річної підозрюваної. Її знайшли за два дні. Наразі вона спілкується зі слідчими, – розповідає Павло Рибалко, заступник начальника відділу поліції №1 (м. Глухів) Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області – начальник слідчого відділення.
У поліції відносно жінки відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від чотирьох до шести років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.