Народний фольклорний ансамбль «Сузір’я» відзначив свій ювілей, 30 років. Його учасники – в більшій мірі студенти Шосткинського коледжу ім.І.Кожедуба. Керівниця ансамблю Ірина Соколова говорить, що колектив був створений у 1994 році на базі хіміко-технологічного технікуму і весь час його учасники – це студенти навчального закладу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/пісня-4.png)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/танець.png)
За 30 років існування, «Сузір’я» ставали переможцями обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів. У 2013 році йому присвоїли звання народного. А назва колективу з’явилася від його зіркового складу. Як говорить його керівниця, в ансамблі співають талановиті “зірочки”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/пісня-2-1.png)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/пісня-3-1.png)
Ювілейний виступ пройшов не на великій сцені, а в укритті. Але це не завадило у повній мірі насолодитися досконалим і професійним виконанням пісень «Сузір’я».
Ця творча зустріч пройшла під символічною назвою “Талановиті та незламні”. І це дійсно так! Репертуар ансамблю – це низка українських пісень, які зараз на вустах нації.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/вітання-3.png)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/вітання-4.png)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/вітання.png)
Ювілейний концерт закінчився теплими привітаннями та гучними оплесками на адресу талановититої молоді та їх керівника.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.