Волонтерський центр “Шостка – Добро” розмістили на своїй сторінці Фейсбук світлини, на яких закарбований процес нагородження волонтерів Шосткинської громади медалями «Хрест Свободи». Почесні нагороди вручив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Сергій.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/426741198_2085658715101999_7817088795338854835_n-1024x576.jpg)
“Щиро дякуємо Православній Церкві України за високі нагороди нашому Волонтерському центру “Шостка – Добро” та волонтерам центру. Медалі «Хрест Свободи» за жертовне служіння задля збереження Божого дару свободи та незалежності – висока нагорода! Продовжуємо працювати задля рідного народу!”, – написали волонтери.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/426988198_2085658638435340_955949676882544277_n-1024x576.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/427915066_2085658545102016_3056271585565435096_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/Волонтерський-центр.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.