15 річний шосткинський школяр Даниїл Верченко долучився до волонтерів центру “Шостка – Добро”. Юнак власноруч виготовив повербанк і передав його нашим захисникам.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/даныъл-1024x576.png)
Як розповідає Даниїл, для виготовлення повербанку, ємністю 27 тисяч міліампер/годин, знадобилося вісім акумуляторів зі старих ноутбуків та дві години роботи.
За словами юнака, цей повербанк одочасно заряджає два пристрої та шість мобільних телефонів. Цікаво, що подібний повербанк в торговій мережі коштує від 2 до 3 тисяч гривень, юний майстер витратив на цей зарядний пристрій всього 50 гривень.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.