Гуманітарна допомога, Події, Суспільство

Шосткинський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав сучасне гінекологічне обладнання (+фото)

Про це повідомив заступник міського голови Шостки Ярослав Счастливцев.

В рамках реалізації проекту Програма ЄС “Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України” для Шосткинської громади за рахунок європейської підтримки і завдяки нашому постійому партнеру GIZ в особі радника програми Oleksandr Khoruzhenko, було передано обладнання для оснащення Гінекологічного кабінету в КНП сучасним медичним обладнанням, яке дозволяє проводити якісну діагностику та лікування гінекологічних захворювань, – зазначив він.

Перелік обладнання:

1) Мобільний комплекс ультразвукової діагностики – дозволяє проводити високоточне дослідження органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози та інших органів.

2) Кольпоскоп з цифровою відеосистемою – дозволяє проводити детальний огляд піхви та шийки матки, а також брати матеріал для гістологічного дослідження.

3) Гінекологічне крісло – забезпечує комфортні умови для проведення огляду та лікування.

4) Ширма медична двухсекційна – забезпечує приватність пацієнток під час обстеження та лікування.

5) Стіл маніпуляційний – використовується для проведення маніпуляцій, таких як забор крові, взяття мазків та ін.

6) Кушетка медична процедурна з регульованим підголівником – використовується для проведення процедур, таких як гістероскопія, лапароскопія та ін.

7) Крісло лікаря – забезпечує комфортні умови для роботи лікаря.

8) Хірургічна безтіньова лампа – забезпечує хороше освітлення під час проведення операцій.

– Нове обладнання допоможе швидше та точніше діагностувати захворювання репродуктивної системи жінок, проводити більш ефективне лікування, а також підвищити комфорт пацієнток під час обстеження та лікування. Це важливий крок у покращенні якості медичної допомоги жінкам нашої громади зокрема, і всім пацієнткам загалом, – проінформував Ярослав Счастливцев.

Коментувати