Шосткинський фольклорний ансамбль “Любисток” завоював Гран-Прі на обласному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості – «Лелеченька». Він направлений на збереження надбань культурної спадщини Сумщини, відродження традицій і обрядів.
Тепер колектив представлятиме Сумщину на Всеукраїнському етапі конкурсу.
Детальніше про свої творчі здобутки діти та їх викладач розповіли знімальній групі ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.